Nabídka práce > Operátor Call Centra

Operátor Call Centra

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:
Predaj produktov pre zdravie a krásu spoločnosti Biocare Cosmetics. Budete kontaktovať len klientov, ktorí už o produkt prejavili svoj záujem na webovej stránke.

PRACOVNÝ ČAS:
od 08:00 do 20:00 alebo od 09:00 do21:00 s tým, že 2 dni pracujete a 2 dni máte voľno. Zmeny sa vždy nahlasujú vopred takže budete vedieť ako budete v daný týždeň pracovať.

Požadavky

PODMIENKY:
ŽIVNOSŤ.
Komunikatívna angličtina: školenie ako aj komunikácia s nadriadeným prebieha vyslovene v angličtine. Rovnako je aj CRM systém v anglickom jazyku, preto základy angličtiny skutočne nebudú stačiť. Nevyžaduje sa prax, avšak prax na pozíciu operátora call centra Vám rapídne zvyšuje šance.

Nabízíme

PLAT:
1. mesiac - 750€ fix + 250€ nástupný bonus
2. mesiac - 750€ fix + 100€ nástupný bonus
3. a zvyšné mesiace - 750€ fix + provízie z predaja (priemerne za provízna zložka mzdy pohybuje na úrovni 600€. Záleží však na Vás či to bude aj menej prípadne aj viac. Horná hranica nie je limitovaná).

Další informace

INÉ INFORMÁCIE:
Zúčastníte sa testovacieho dňa, počas ktorého zistíte či je práca vhodná pre Vás rovnako ako my zistíme či je Vaša osoba vhodná pre nás.
Po podpise zmluvy prebehne 3 dňové školenie, ktoré je plne platené.
Práca ako aj školenie je 100% z domu

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Telekomunikace,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina - B1 minimálne
  • Plat: 750€
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Vhodné pro: každého
  • Místo pracoviště: Z domu