Nabídka práce > ÚDRŽBÁŘ

ÚDRŽBÁŘ

Náplň práce

· preventivní a běžná údržba budovy a zařízení, opravy dle provozních potřeb
(vč. instalatérských a zámečnických prací)
· obsluha technických zařízení
· drobné malířské, natěračské a zednické práce
· úklid v okolí, drobná údržba zeleně
· zodpovědnost za nářadí a materiál
· jednou za 3 týdny odpolední směna a jednou za 5 týdnů služba o víkendu
· součinnost při přípravách akcí, stěhování vybavení

Požadavky

· Odborné vyučení v technickém oboru
· Manuální zručnost, výhodou praxe v oboru
· Svářečský průkaz výhodou
· Komunikativnost, spolehlivost, časová flexibilita
· Řidičské oprávnění sk. B a praxe v řízení podmínkou
· Pečlivost a zodpovědnost za svoji práci

Nabízíme

· zázemí stabilní společnosti
· možnost smlouvy na dobu neurčitou
· dotované závodní stravování
· zdravotně-preventivní program
· odměna za podíl na splnění ročního hospodářského výsledku
· pracovní obuv a oblečení vč. péče o ní
· příspěvek na penzijní připojištění
· slevy na ubytování v rámci hotelového řetězce a programu Cestujeme s AHR
· dobrá dostupnost MHD

Další informace

nástup možný ihned

Informace o pozici

  • Hotel Interantional Brno, a.s.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: dohodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: odborné vyučení v technickém oboru
  • Místo pracoviště: Hotel International Brno