Nabídka práce > Montážník/servisní technik

Montážník/servisní technik

Náplň práce

Jste ten, co se jen tak nevzdá a s vervou překonává překážky?

Pokud však zároveň nemáte rád lidi, ani nečtěte dál.

Kromě šikovných rukou totiž budete potřebovat i práci hlavou a slušné vychování.

Výsledkem Vaší práce budou skvěle a dlouhodobě sloužící výrobky a spokojený zákazník.

· každodenní práce u zákazníků, na firmách nebo stavbách
· seřizování, výměna komponentů a náhradních dílů
· montáž oken, dveří a doplňků (parapety, žaluzie, sítě, garážová vrata atd.)
· zapojování doplňků k domácí automatizaci, nastavení
· zaměřování nových výplní a doplňků

Požadavky

· zručnost
· spolehlivost
· samostatnost
· řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Pracujte ve skvělé partě lidí, kteří se navzájem podporují a staňte se odborníky ve svém oboru.

Další informace

Chcete-li tvořit důležitou součást stabilní a úspěšné firmy v regionu, pošlete nám svůj životopis na e-mail pridejseknam@OknaCo.cz.

Jelikož však počítám s tím, že se Vám nebude chtít životopis psát, klidně mi zavolejte na 603 532 258.

Těším se na Vás!

Petr Hůlka, Okna&Company

Informace o pozici

  • Okna&Company, s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: Dle domluvy
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Třebíč