Nabídka práce > sociální pracovník v NZDM Nízkoprahový klub U-kryt

sociální pracovník v NZDM Nízkoprahový klub U-kryt

Náplň práce

Náplň práce
přímá práce s dětmi a mladými lidmi ve věku od 7 do 18 let – realizace volnočasových aktivit, preventivních aktivit, poskytování sociálního poradenství apod.

Požadavky

Požadavky na Vás
VOŠ nebo VŠ vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
schopnost vykonávat sociální práci, orientaci v legislativě
minimální věk 21 let, trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost pro práci s dětmi
psychickou odolnost, sebereflexi, aktivní přístup a znalost vlastních hranic
schopnost „být v kontaktu“ s klienty a otevřené komunikace s nimi na různá témata
obecné předpoklady: dobrý mluvený i psaný projev, dobrou uživatelskou znalost PC (Word, Excel), časovou flexibilitu (práce převážně v odpoledních hodinách), schopnost samostatné práce i práce v týmu
ucházet se mohou i studenti poslední ročníků VOŠ nebo VŠ oborů dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (po dokončení studia přejdou z pozice pracovníka v sociálních službách na sociálního pracovníka)

Nabízíme

Co můžeme nabídnout
pracovní poměr na úvazek 0,5-1,0 s předpokládaným nástupem od září nebo dle domluvy
mzdu 25 000 – 27 500,- Kč (dle zkušeností a délky praxe) v případě plného úvazku
otevřený neformální pracovní tým
další vzdělávání v oboru
25 dní dovolené
možnost home office

Další informace

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete nám své CV a motivační dopis na mail martin.dubcak@seznam.cz do 31.8.2021. Vybrané zájemce pak pozveme k osobnímu pohovoru.

Informace o pozici

  • z.s. Filadelfie
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: 25000-27500 (při plném úvazku)
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Frýdek-Místek