Nabídka práce > Skladník/Skladnice

Skladník/Skladnice

Náplň práce

- Příprava zboží k expedici dle objednávek (ovoce/zelenina)
- Příjem a zaskladnění zboží
- Evidence vychystaného zboží
- Zajišťování pravidelných inventur obalového materiálu
- Spolupráce v týmu

Požadavky

- Je fyzicky zdatný, spolehlivý a práce ho baví
- Je trestně bezúhonný
- Komu nevadí chladnější prostředí 13-15st

Nabízíme

- Motivující mzdové ohodnocení
- Systém benefitů
- Stabilní zaměstnání
- Smlouvu na dobu neurčitou
- Pokud nemáte platný průkaz VZV, tak Vám zařídíme licenci ZDARMA
- Věrnostní dovolenou

Další informace

Pracovní doba:

Jednosměnný provoz, krátký/dlouhý týden, 12 hod směny 6:30 – 18:30

Střídání směn: 1. týden - stř+čtv, 2. týden - po + út, pá až ne

Informace o pozici

  • Hortim-International spol. s.r.o
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 27000 - 30000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Bonusy/prémie, Kafetérie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování
  • Místo pracoviště: Kšírova 616/242, 61900, Brno - Horní Heršpice, okres Brno-město, Česká republika