Nabídka práce > Technický pracovník - dispečer

Technický pracovník - dispečer

Náplň práce

- dispečink a organizování dopravy, včetně řízení zimní údržby komunikací
- správa svěřeného majetku (sledování a zajišťování technické způsobilosti strojů, mechanizačních prostředků a budov)
- plánování, organizace a provádění oprav, údržby, revizí a servisních prací na majetku,
- vedení záznamů o prováděných úkonech preventivní a servisní činnosti.

Požadavky

- úplné střední vzdělání s maturitou, technického nebo všeobecného zaměření
- řidičské oprávnění sk. B – aktivní řidič, výhodou sk.E,T
- nutná předchozí zkušenost na pozici související s údržbou,
- organizační a komunikační schopnosti
- samostatnost, loajálnost, proaktivní přístup a zájem učit se novým věcem,
- technické myšlení
- znalost práce na PC – Word, Excel, Outlook
- znalost IS Helios Green výhodou

Nabízíme

Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky,benefity FKSP-životní a penzijní připojištění a příspěvek na volnočasové aktivity, plat je určen platovou tabulkou zaměstnanců veřejného sektoru 9. platová třída v rozmezí 19 730,- Kč - 28 920,-Kč ( dle vzdělání a délky započitatelné praxe) + osobní ohodnocení po zapracování

Informace o pozici

  • Technické služby Ostrava-Jih příspěvková organizace
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 19 730 - 28 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Ostrava