Nabídka práce > Servisní technik

Servisní technik

Náplň práce

Hledáme nového spolehlivého a časově flexibilního kolegu ve firmě zajišťující servis výtahů v lokalitě Kopřivnice a okolí.

Požadavky

vyučení v oboru elektro | vyhláška 50 § 6 | řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

práci na HPP na dobu neurčitou – zkušební doba | různorodou práci v terénu | výborné mzdové podmínky, možnost výdělku i nad rámec uváděné mzdy| odborné zaškolení našimi pracovníky | odborné semináře a školení | práce ve stabilní firmě s 30 letou tradicí

Další informace

V případě zájmu zasílejte své životopisy na uvedený e-mail, do předmětu uveďte název pozice, o kterou se ucházíte. V případě zájmu Vás budeme kontaktovat.

Informace o pozici

  • VÝTAHY SOCHA - KOPŘIVNICE
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 20.000 - 35.000,-
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Stravenkový paušál | mobilní telefon s neomezeným voláním a internetem | po zapracování osobní automobil i pro soukromé účely
  • Místo pracoviště: Kopřivnice