Nabídka práce > Administrátor zdravotnických asistencí a kurzů první pomoci

Administrátor zdravotnických asistencí a kurzů první pomoci

Náplň práce

Administrativní zajištění zdravotnických asistencí OS ČČK Ostrava
Organizační zajištění kurzů první první pomoci
Udržování kontaktů se stávající partnery
Proaktivní účast při hledání nových projektů, sponzorů a partnerů
Přijetí a zpracování požadavků klienta
Úzká spolupráce s vedením i členy OS ČČK Ostrava

Požadavky

Znalost práce s PC (MS Office, Internet)
Min. středoškolské vzdělání (zdravotnické obory výhodou)
Dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování
Aktivní a inovativní přístup k práci
Empatické a humanitární cítění

Nabízíme

Práci v mladém dynamickém kolektivu
Možnost osobnostního rozvoje a seberealizace
DPP nebo DPČ (cca. 15 hod/týden)
Možnost práce z domu i z kanceláře
Flexibilní pracovní doba
Zajímavé platové ohodnocení

Další informace

Profesní životopis spolu s motivačním dopisem prosím zašlete na adresu info@cckova.cz.

Více informací o OS ČČK Ostrava na webových stránkách: www.cckova.cz.

Informace o pozici

  • Oblastní spolek ČČK Ostrava
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: čeština
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: pro studenty, přivýdělek na mateřské dovolené, vedlejší příjem apod.
  • Místo pracoviště: Ostrava