Nabídka práce > ÚČETNÍ, SEKRETÁŘKA

ÚČETNÍ, SEKRETÁŘKA

Náplň práce

Do elektromontážní firmy ve Znojmě přijmeme na plný (po domluvě možný i částečný) úvazek zkušenou účetní/sekretářku.

• Vedení firemní agendy
Dobré organizační schopnosti
Příprava podkladů, doplňování smluv
Osobní pochůzky po úřadech
• Zpracování faktur na základě přijatých podkladů.
Zavedení přijatých faktur do účetnictví s návazností na skladové hospodářství.
Alokace plateb a příprava platebních příkazů.
• Správa pohledávek a korespondence se zákazníky / dodavateli.
• Zpracování mezd a další agendy.
Příprava podkladů pro měsíční a roční účetní uzávěrky
Spolupráce při tvorbě daňových přiznání (DPH, Kontrolní hlášení, DPPO)

Požadavky

Požadujeme znalost práce na PC a znalost účetnictví, zodpovědnost, samostatnost.

Další informace

Nástup možný ihned

Informace o pozici

  • ELEKTRO-ZF s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: Dohodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Znojmo