Nabídka práce > Produktový specialista - Spisová služba

Produktový specialista - Spisová služba

Náplň práce

Hlavní náplní práce jsou konzultační, metodické a administrační činnosti zaměřené na oblast vedení spisové služby v prostředí veřejné správy vč. související problematiky (elektronické podpisy, elektronická komunikace, konverze dokumentů).
Podporovanou klientelou je především státní správa, samospráva a příspěvkové organizace.
Vlastní pozice je součástí projektového týmu.

Požadavky

 SŠ, VŠ (ideálně se zaměřením na veřejnou správu)
 Znalost práce s PC: MS Office, databázové systémy - výhodou (není podmínkou).
 Dobré komunikativní schopnosti a vystupování.
 Řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič).
 Trestní bezúhonnost.
 Časová flexibilita, schopnost učit se.
 Vítány zkušenosti z předchozí praxe ve veřejné správě.
 Aktivní přístup, zodpovědnost, samostatnost.

Nabízíme

 Dobré finanční ohodnocení dle schopností, znalostí a zkušeností uchazeče (nástupní
plat 25.000 – 35.000,- Kč + měsíční, čtvrtletní, roční prémie).
 Pružnou pracovní dobu + 5 dní dovolené navíc (po odpracování 12 měsíců).
 Možnost částečné práce z domova.
 Mobilní telefon s neomezeným tarifem.
 Příspěvek na životní/penzijní pojištění (po odpracování 12 měsíců).
 Příspěvek na stravování zaměstnanců.
 Zvyšování a prohlubování kvalifikace zaměstnanců.

Další informace

Nabídky zasílejte písemně na adresu: HAiDA s r.o., Gen. Svobody 802, 473 01 Nový Bor,
nebo na e-mail: haida@haida.cz.
Zásilku označte "Produktový specialista-spisová služba".

Pokud máte zájem o výše uvedenou pozici, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis s
motivačním dopisem.
Připojte zejména vyjádření k očekávaným znalostem a dovednostem.

Informace o pozici

  • HAiDA s.r.o
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Nový Bor