Nabídka práce > KFC Devět Křížů JIH - POSLEDNÍ 2 VOLNÁ MÍSTA! Přidej se k nám!

KFC Devět Křížů JIH - POSLEDNÍ 2 VOLNÁ MÍSTA! Přidej se k nám!

Náplň práce

Co takhle mít konečně kolem sebe lidi, díky kterým se budeš těšit do práce? Díky kterým zažiješ při práci legraci? Když k tomu přidáš možnost flexibilního plánování směn, jistotu stálé mzdy a hromadu výhod, tak nemůžeš jinak, než se k nám přidat!

Aktuálně nabízíme plný i zkrácený úvazek na pozici Šéfkuchaře, pokladního nebo Experta kvality (příprava a zhotovení produktů).

Požadavky

- Být týmovým hráčem
- Být pozitivně orientovaný na hosty
- Mít rád naše produkty a chtít se podílet na jejich přípravě
- Chtít na sobě pracovat a zlepšovat se

Nabízíme

- Smlouvu na dobu NEURČITOU
- Nástupní mzdu na HPP od 120 Kč/hod
- 20 dnů dovolené
- Spropitné
- Mzdu vždy do 9. dne v měsíci
- Možnost navýšení mzdy od druhého měsíce zaměstnání
- Příplatky za práci v noci 10%
- Příplatky za práci o víkendech 10%
- Příplatky za práci ve svátky 100%
- Výhody v rámci našich značek (KFC, Starbucks, Burger King, Pizza Hut) ve všech zemích
- Pravidelný nárůst mzdy dle pracovního výkonu
- Možnost růstu na manažerské pozice
- Týmové mimopracovní aktivity a párty
- Každý den pro Tebe bude připraveno svozové auto, které Tě zaveze z místa tvého bydliště do práce a po skončení směny Tě zavezeme opět zpět
- Finanční odměny za doporučení kamaráda

Informace o pozici

  • Amrest s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: KFC Devět Křížů JIH