Nabídka práce > Vedoucí výroby

Vedoucí výroby

Náplň práce

- řízení procesů výroby
- koordinace týmu: personální plánování, koordinace činností, motivace zaměstnanců
- zodpovědnost za plnění cílů
- zodpovědnost za dodržování pracovní a technologické kázně a dobrou organizaci práce
- optimalizaci stávajících výrobních metod
- kontrola plnění plánu a dodržování procesů

Požadavky

- zkušenosti s řízením výroby ve výrobní firmě - alespoň 3 roky
- vzdělání dřevařského nebo stavebního směru
- znalost dřevařské technologie
- odborné znalosti se zaměřením na oblast dřevařské výroby
- obecná znalost dřevařských norem

Nabízíme

- zajímavé finanční ohodnocení
- zajímavou práci ve stabilní firmě
- bližší informace na vyžádání

Další informace

Máte-li zájem pracovat v naší společnosti, pošlete svůj životopis na email skopal@lombard-rezivo.cz.

Informace o pozici

  • Lombard řezivo s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Lhota nad Moravou 54