Nabídka práce > Hlídání dětí Praha 7

Hlídání dětí Praha 7

Náplň práce

Hledám někoho se smyslem pro zodpovědnost, který má rád děti, je kreativní a trpělivý. Nemusí mít pedagogické vzdělání, ale je pro mě důležité, aby měl zkušenost s prací s dětmi a měl povědomí o respektujícím přístupu. Vše bude při pohovoru ověřováno. Jednalo by se o hlídání holčičky 14,5 měsíců od září pondělí až pátek: 8:30-12:00, od srpna na občasné docházení na cca 2 hod denně 2-3 dny v týdnu.

Požadavky

- Zkušenosti s dětmi
- Základní znalost anglického jazyka, další jazyky vítány
- Povědomí o kontaktní a respektující výchově
- Čistý trestní rejstřík
- Spolehlivost a příjemné vystupování
- Trpělivost a kreativita vítána

Nabízíme

- Individuální přístup
- Pojištění odpovědnosti za škodu
- Online vzdělávání v oboru
- Spolupráce na DPP

Informace o pozici

  • Malý průvodce
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Základy anglického jazyka vítány
  • Plat: 150 Kč/h
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: studenty, maminky na rodičovské dovolené, OSVČ,
  • Místo pracoviště: Praha 7