Nabídka práce > Koordinátor BOZP na staveništi

Koordinátor BOZP na staveništi

Náplň práce

Činnost koordinátora BOZP na staveništi v souladu se zákonem č. 309/2006 Sb. a nařízením vlády č. 591/2006 Sb.

Požadavky

Požadujeme:

osvědčení odborné způsobilosti v prevenci rizik v oblasti BOZP dle § 10 odst. 1 písm. c) zákona č. 309/2006 Sb.
osvědčení odborné způsobilosti k činnostem koordinátora BOZP na staveništi dle § 10 odst. 2 písm. c) zákona č. 309/2006 Sb. výhodou
osvědčení odborné způsobilosti v požární ochraně výhodou
znalost AJ min. na úrovni B2, znalost pojmů z prostředí staveb a techniky výhodou
řidičský průkaz skupiny B
časová a prostorová flexibilita, v případě potřeby pracovat na projektech v turnusech
ochota a schopnost pracovat v zahraničí vítána
samostatnost

Vzdělání:

vysokoškolské v oboru bezpečnostního inženýrství nebo technického směru
nebo úplné střední vzdělání technického (nejlépe stavebního) směru s maturitou

Nabízíme

Nabízíme:

zajímavou práci na tuzemských i zahraničních projektech
zajímavé finanční ohodnocení
služební automobil, telefon, notebook
profesní podporu zkušeného týmu
možnost účasti na odborných školeních a seminářích

Další informace

V případě zájmu nás můžete kontaktovat telefonicky na čísle +420 737 256 037 nebo e-mailem (obchod@grimo.cz)

Informace o pozici

  • Grimo BOZP s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: angličtina
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: zaměstnance i OSVČ
  • Místo pracoviště: Plzeňský kraj; Karlovarský kraj