Nabídka práce > Pizzař/ka

Pizzař/ka

Náplň práce

Jedná se o 12 hodinovou směnu od 11-23h s polední pauzou minimálně 1 hodina mezi 14-16h. Krátky - dlouhý týden nebo domluva s druhým pizzařem.

Začínající plat je 1900, po 1 měsíci se spokojenosti z obou stran 2000 čistého za den. Při spokojenosti po šesti měsicích dále bonusy z tržby. Vypláceni týdně nebo měsíčně.

Dělají se pizzy o velikosti 32cm a 40cm na standartní elektrické peci. Kromě pizz ve slabých dnech pizzař také dělá brambory a tortilly.

Požadavky

Očekáváme:

Pozitivní přístup k práci

Milý přístup k zákazníkům a personálu
Čistota na pracovišti

Dochvilnost
A hlavně dobrá nálada

Nabízíme

Práci v příjemném prostředí, jídlo a pití zdarma. Dlouhodobou spolupraci a stálý plat.

Další informace

Výplata dle domluvy (týdně, měsíčně)
Nástup ihned

Informace o pozici

  • Pizza Sofia
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: čestina (hodí se i angličtina)
  • Plat: 1800 - 2000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Praha 6