Nabídka práce > Obchodní zástupce / zástupkyně

Obchodní zástupce / zástupkyně

Náplň práce

Vytváříme Avatara stavby, který žije vlastním životem ve virtuální realitě.
Zabýváme se 3D vizualizací stavebních objektů, která slouží našim zákazníkům k podpoře marketingových akcí a vzdělávání, školám k náboru nových studentů, muzeím a galeriím k digitalizaci expozic atd.
Naši klienti tak mají mnohem lepší možnost prezentovat se a komunikovat v online světě se svými klienty a příznivci. Jsou tak lépe prezentovaní, ušetří čas a vydělají peníze.

Požadavky

Máš alespoň 24 měsíců obchodní zkušenost s prokazatelnými výsledky?
Jsi proaktivní a baví tě komunikace s lidmi?
Jsi si jistý/á v komunikaci se zákazníkem?
Projevuje se Tvá duše obchodníka také tím, že Tě uspokojí pocit z dobře odvedené práce?
Umíš se vcítit do klienta a najít pro něj ideální řešení?
Máš řidičský průkaz skupiny B?
Máš kladný vztah k technologiím, zajímají Tě nejnovější trendy?
Máš střední / vysokou školu technického zaměření?

Pokud jsi si odpověděl/a na tyto otázky ano, vůbec nic to neznamená. Ale mohlo by to vyjít. ☻

Nabízíme

Fixní mzdu 25 000Kč po dobu 2 měsíců - během zaškolení.
Nadstandardní ohodnocení (provize) bez stanoveného stropu.
Velmi atraktivní produkt.
Flexibilní pracovní dobu.
Možnost práce z domu.
Přátelskou atmosféru a spolupráci v týmu.
Možnost uplatnit a realizovat Tvé nápady.
Kariérní růst.
Po zkušební době obchodní asistentku, která Ti bude domlouvat schůzky s potenciálními klienty.

Jako samozřejmost vidíme důkladné zaškolení k našemu produktu.

Informace o pozici

  • Avatar Project s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: Fix 25 000Kč, po zaškolení je reálná mzda 80 000Kč.
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: Služební notebook / mobil / auto
  • Místo pracoviště: Praha