Nabídka práce > Projektant Liniových staveb NN, VN, VVN, optické sítě

Projektant Liniových staveb NN, VN, VVN, optické sítě

Náplň práce

V rámci zaměstnání budete navrhovat řešení projektů liniových staveb venkovních distribučních elektro rozvodů NN, VN, VVN, optické sítě. Dokumentace je řešena ve všech stupních projektové dokumentace. Náplní je i zpracování výkazů výměr a rozpočtů v programu Kros.

Požadavky

• VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru,
• znalost práce s AutoCad, případně jiném obdobném SW,
• praxe, vyhláška 50 (možno dodělat) či autorizace v oboru ČKAIT výhodou, nikoliv však podmínkou, příležitost u nás dostanou absolventi i studenti,
• řidičský průkaz skupiny B,
• komunikační schopnosti,
• samostatnost

Nabízíme

• mzdu dle výkonu a zkušeností + motivační odměny z projektovaných zakázek,
• možnost profesního rozvoje a kariérního růstu,
• 25 dní dovolené,
• Stravenky,
• flexibilní pracovní dobu,
• služební telefon,
• výhodné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky,
• přátelský kolektiv

Další informace

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném e-mailu či telefonním čísle. Zašlete-li nám Vaše CV, použijeme jej za účelem výběrového řízení. Nemusíte se obávat, veškeré údaje uvedené v CV zpracováváme v souladu s platnými právními předpisy.

Kontaktní osoba
Pavel Filla, BA(Hons)
Tel.: +420 776 147 424
E-mail: pavel.filla@erado.cz

Informace o pozici

  • R-built s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Administrativa, Elektrotechnické profese, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: dle výkonu a zkušeností + motivační odměny z projektovaných zakázek
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: 25 dní dovolené, příspěvek na stravu, flexibilní pracovní doba, služební telefon,
  • Vhodné pro: SŠ, VŠ se zaměřením na elektro
  • Místo pracoviště: Mělník