Nabídka práce > Lektorka plavání dětí

Lektorka plavání dětí

Náplň práce

Jedná se o vedení lekcí plavání na ZŠ Šlapanice (čtvrtek 16:00-20:00hod) a ZŠ Holzova ( pondělí 16:00 - 18:30hod) zde se jedná o děti 3 - 12 let, které plavou ve vodě bez rodičů. Dále lektorství na Poliklinice Viniční ( soboty 8:00 - 17:00hod) zde jde o plavání s dětmi od 6-ti měsíců, kde plavou v bazénu s rodičem - na tuto práci zaučíme a poradíme, jakmile bude lektorka zaučená, vede lekce sama. Vše vysvětlím osobně, sdělím i platové podmínky - prosím volejte pouze vážní zájemci pí. Pešková 728247755

Požadavky

spolehlivost, milé vystupování, zpěv, básničky

Nabízíme

velmi dobré platové ohodnocení

Informace o pozici

  • Plavání Žabičky s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 180,-Kč/hod - 210,-Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: maminku na mateřské, studentku, kdo má rád práci s dětmi
  • Místo pracoviště: Poliklinika Viniční, ZŠ Holzova, ZŠ Šlapanice