Nabídka práce > Obchodní zástupce - fotovoltaické elektrárny

Obchodní zástupce - fotovoltaické elektrárny

Náplň práce

Fotovoltaika pro domácnosti a firmy je nyní na vzestupu a proto rozšiřujeme náš tým. Hledáme úspěšného a ambiciózního obchodníka pro prodej fotovoltaických elektráren!

Prodávejte kvalitní produkt, který lidé chtějí a který by se do budoucna mohl stát standardem pro všechny – třeba i díky Vám.

Buďte pánem svého výdělku a přidejte se k nám.

Požadavky

✅ Zkušenosti na obchodní pozici min. 2 roky

✅ Proaktivní přístup a tah na branku

✅ Živnostenský list

Nabízíme

? Opravdu nadstandardní finanční ohodnocení bez stropu.

? Flexibilní zaměstnání - jste pánem svého času.

? Práci v malé férové firmě, kde se jedná na rovinu.

? Maximální podporu a součinnost od vedení během zaškolení i po něm.

Informace o pozici

  • ARP Elektro group s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: 50.000 - 100.000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL