Nabídka práce > OPERÁTOR NA INTERNETU - PUBLIKACE REKLAMY V OBLASTI MARKETINGU

OPERÁTOR NA INTERNETU - PUBLIKACE REKLAMY V OBLASTI MARKETINGU

Náplň práce

- Publikace reklamy v oblasti marketingu, výběr vhodných kandidátů, komunikace se zájemci

Požadavky

- trpělivost, chtít učit se novým věcem
- plnoletost
- minimálně 1-3 hodiny denně
- dobrá znalost ČJ
- uživatelská znalost PC nebo telefonu s připojením na internet

Nabízíme

- práce administrativního charakteru v oblasti reklamy
- homeoffice, práci odkudkoliv s přístupem na internet
- kompletní zaškolení
- online podpora 24/7
- finanční ohodnocení na účet od 2000-15000 Kč / měsíc

Další informace

Uchazeči mě kontaktujte na email smity7@post.cz

Informace o pozici

  • Práce z domova
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Plat: 2-20 tisíc Kč / měsíc
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: Práce je flexibilní odkudkoliv s přístupem na internet jako super vedlejšák ke studiu, či k práci
  • Vhodné pro: Maminky na MD, studenty, důchodce, podnikatelé
  • Místo pracoviště: Odkudkoliv