Nabídka práce > Asistent/Asistentka manažera ve financích a realitách

Asistent/Asistentka manažera ve financích a realitách

Náplň práce

- pravidelná komunikace se stávajícímí klienty, servis a řešení jejich požadavků
- zpracování klientské dokumentace, vytváření nabídek v systémech partnerů, zadávání údajů do interních aplikací
- podpora manažera
- pomoc s vyhledáváním vhodných nemovitostí pro naše klienty

Požadavky

- SŠ nebo odborné vyučení s maturitou
- čistý TR
- spolehlivost a vytrvalost
- základní znalost práce na PC (word, excel, outlook, …)
- řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme

- Příjemné prostory k práci v kancelářích na Praze 4 (Braník)
- Možnost profesního růstu na základě transparentního karierního systému
- Jedinečné IT systémy podpory prodeje
- Podporu manažera
- Flexibilní pracovní dobu
- Vzdělávací kurzy, školení
- Nadstandardní finanční ohodnocení

Informace o pozici

  • Jana Zíbová
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 18.000 - 30.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: absolventy bez praxe, osoby na mateřské či rodičovské dovolené, studenty VŠ
  • Místo pracoviště: Praha 4 - Braník