Nabídka práce > Hlavní účetní

Hlavní účetní

Náplň práce

Vedení podvojného účetnictví příspěvkové organizace, zpracování účetní závěrky organizace. Zpracovávání faktur a jejich úhrada. Zodpovědnost za správnost dokladů z hlediska účetní, formální a daňové uznatelnosti. Příprava podkladů pro výkazy, roční uzávěrky a rozbory hospodaření. Archivace účetních dokladů, další administrativní úkony nutné pro chod školy.

Požadavky

SŠ vzdělání ekonomického směru výhodou. Praxe na obdobné pozici rovněž výhodou. Znalost účetnictví příspěvkových organizací, daňové problematiky. Zkušenost s uzávěrkovými respektive závěrkovými postupy v příspěvkové organizaci. Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office), znalost účetního programu Gordic výhodou.

Nabízíme

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Výše platu odpovídá aktuálním platovým tabulkám pro nepedagogické pracovníky ve školství.

Další informace

Zájemci ať zašlou svůj životopis a motivační dopis na email sekretariat.szk@sszdra-karvina.cz.

  • Střední zdravotnická škola, Karviná, příspěvková organizace
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 21260-26200
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Karviná