Nabídka práce > ELEKTROMECHANIK - ELEKTRIKÁŘ

ELEKTROMECHANIK - ELEKTRIKÁŘ

Náplň práce

Elektrikářské práce ve strojních dílnách na základně v Praze Libuši a případně na stavbách v zahraničí.

Požadavky

– vyučení v technickém oboru vítáno, ev. základní vzdělání;
– znalost vyhlášky 50/78 Sb. nutností;
– řidičský průkaz skup. C výhodou – není podmínkou;
– praxe v oboru, časová flexibilita, spolehlivost

Nabízíme

– zaměstnání ve stabilní společnosti,
– ubytování hrazeno zaměstnavatelem pro mimopražské zaměstnance,
– cestovní náhrady včetně diet,
– stravenkový paušál, zaměstnanecké benefity,
– 5 týdnů dovolené.

Další informace

Hrubá mzda včetně prémií cca 180,- Kč/hod., + diety při práci na základně v Praze - Libuši
při nasazení v SRN průměrný hrubý měsíční příjem až 78200,- Kč
Místo výkonu práce: Praha 4 – Libuš, stavby v Německu.

Informace o pozici

  • Zakládání staveb, a.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: při práci v zahraničí až 78.000,- Kč /měsíc
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: ubytování hrazené zaměstnavatelem, 5 týdnů dovolené, cestovní náhrady včetně diet, stravenkový paušál
  • Místo pracoviště: Německo, ČR, Slovensko