Nabídka práce > Magistr/a v lékárně

Magistr/a v lékárně

Náplň práce

Hledáme zkušenou/ného magistru/a do malé lékárny v Letňanech (mimo obchodní centra)
Hlavní zodpovědnost:
- vydávání léčiv, zdravotních prostředků na poukazy, žádanky zdravotnických zařízení
- vyřizování objednávek
- příprava léčiv dle předpisů
- stahování léčiv z oběhu
- individuální konzultace pro klienty
- administrativní činnost

Požadavky

- požadujeme zkušenosti na pozici lékárníka min. 2 roky
- ukončené VŠ vzdělání v oboru farmacie podmínkou
- ýborné komunikační schopnosti
- samostatnost, týmovost, zodpovědnost
- znalost práce na PC (Windows, Excel, Outlook, Powerpoint)
- ŘP sk. B výhodou

Nabízíme

- pozici na plný úvazek na dobu neurčitou
- zázemí tradiční české lékárny s dlouholetou tradicí
- měsíční bonusy, týden dovolené navíc, pravidelná školení, příspěvek na stravování
- odpovídající finanční ohodnocení
- pracovní dobu po - pá, 8,5 hod v čase 8:00 - 18:00
- možnost profesního růstu

Další informace

Životopisy, prosím, posílejte na: ivana.sterbova@prostorprodialog.cz. Děkuji.

Informace o pozici

  • Prostor pro dialog
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: dle domluvy
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky, členství v lékárenské komoře
  • Místo pracoviště: Praha 9 - Letňany