Nabídka práce > Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Náplň práce

Na pobočku v Prostějově hledáme nové posily do našeho týmu finančních konzultantů, kde budete mít možnost jak získat zajímavé finanční ohodnocení.

Vše důležité Vás naučíme.

Náplň práce je jednání s klienty, analýza jejich situace a jejich produktů, servisoví stávajících produktů a nových příprava smluv.

Nabízíme práci na HPP s pružnou pracovní dobou, možnost po zaškolení pracovat z domova.
Pokud jste časově flexibilní, komunikativní, spolehliví a rádi se vzděláváte v oboru který má do budoucna velký potenciál, nebojte se ozvat.

Na co se můžete těšit?

Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení, firemní vůz, MacBook, iPhone a hlavně spoustu možností se dále v oboru vzdělávat a posouvat se kariérní výš.

Požadavky

řidičsky průkaz sk. B
minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitním vysvědčením

Nabízíme

zázemí velké a stabilní firmy
flexibilní pracovní dobu
zajímavé finanční ohodnocení ( od 35.000 Kč/měsíčně v čistém)

Informace o pozici

  • SMS finance a.s.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 35.000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: služební auto, telefon, notebook