Nabídka práce > Finanční konzultant

Finanční konzultant

Náplň práce

- Práce s moderními technologiemi na pobočce i v terénu
- Vedení jednání včetně uzavírání smluv vzdáleně
- Telefonování, vyřizování pojistných událostí, emailová komunikace atd.
- Zajišťovat péči o stávající klientský kmen (přidělený po zapracování)

Požadavky

- Min. SŠ/SOU s maturitou a čistý TR
- Nadšení pro práci s lidmi/pro lidi
- Kreatitu a samostatnost
- Příjemné vystupování a komunikativnost
- Fair play a kamarádský přístup

Nabízíme

- Bonusový program i home office
- Moderně vybavenou kancelář nebo obchodní místo blízko Vašeho bydliště
- Vedení a podporu zkušeného týmového manažera (nejen po dobu adaptace)
- Odborné vzdělávání v různých oblastech Vaší profese
- Otevřenou cestu ke kariéře manažera nebo k dalším profesím v rámci společnosti

Informace o pozici

  • SMS Finance, a.s.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 40000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: Příspěvek na dovolenou, auto. K dispozici kancelář, kancelářské vybavení (NTB, mobil a další), Multisport karta apod.
  • Vhodné pro: Absolventy SŠ, VŠ
  • Místo pracoviště: nám. T. G. Masaryka 2433, 76001 Zlín