Nabídka práce > Account manager

Account manager

Náplň práce

Máte rád/a výzvy a nezaleknete se komunikace s klienty po telefonu? Pojďte k nám!
Jsme crowdfundingová firma s mladým týmem hledající novou tvář na pozici account manager.

Co bude náplní Vaší práce?
Komunikace se stávajcími i novými klienty, drobná administrace, příprava projektů a prezentace společnosti.

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nám poslat svůj životopis! :)

Požadavky

Věk minimálně 18. let a ukončené SŠ vzdělání.
Možnost pracovat ve všední dny alespoň 5h denně.
Komunikativnost v českém nebo slovenském jazyce.
Uživatelská znalost PC (MS office, tiskárna, tabulky)
Zkušenosti z call centra, pozice obchodního zástupce a nebo podobných pozic komunikace s kli-enty výhodou, ale ne podmínkou.

Nabízíme

Motivační ohodnocení, káva při práci samozřejmostí a příjemný kolektiv.
Pracovní dobu dle domluvy, teambuildingové akce a řádné zaškolení, aby sis uměl/a se vším po-radit.
Práce na částečný úvazek, DPP nebo jako OSVČ.

Informace o pozici

  • INVESTER GROUP HOLDING s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: anglický jazyk výhodou
  • Plat: dle domluvy
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro: Absoloventy
  • Místo pracoviště: Hálkova 2, Praha 2