Nabídka práce > TECHNIK KLIENTSKÝCH ZMĚN / ÚDRŽBÁŘ

TECHNIK KLIENTSKÝCH ZMĚN / ÚDRŽBÁŘ

Náplň práce

Komunikace a spolupráce se stavební firmou
Vyřizování klientských změn na stavbách
Zajišťování a dodržování harmonogramu stavebních prací
Zpracovávání technických podkladů pro vedení společnosti a stavební firmu
Komunikace s dodavateli stavby
Drobné stavební práce (opravy, dokončovací práce po stavbě)

Požadavky

minimálně odborné vyučení s maturitou nebo SŠ vzdělání (technické zaměření a praxe v oboru výhodou)
dobré komunikační a organizační schopnosti, pracovní nasazení
znalost práce na PC (Word, Excel)
řidičský průkaz skup. B

Nabízíme

Místo pracoviště: Praha, Středočeský kraj
Práce na zkrácený úvazek (4 dny v týdnu), flexibilní pracovní doba
Lze HPP i na živnostenský list
Nástup ihned

Další informace

Jsme malá, ale úspěšná developerská společnost z Prahy, která je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových domů po Praze a okolí.

Informace o pozici

  • Casu, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Ostatní, Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: základní znalost anglického jazyka výhodou
  • Plat: 25.000,- po zapracování 30.000,-
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: auto, telefon, notebook
  • Vhodné pro: Samostatného, zručného a komunikativního zájemce
  • Místo pracoviště: Opletalova 39