Nabídka práce > Hypoteční specialista

Hypoteční specialista

Náplň práce

Komunikace s našimi klienty. Aktivní vyhledávání nových klientů a jejich akvizice. komunikace s bankovními institucemi. Vyhodnocování a analýza trhu. Reporting přiděleného regionu.

Požadavky

Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, řidičský průkaz sk. B., komunikativní a příjemné vystupování, znalost práce v základním kancelářském software (MS Office).

Nabízíme

Práci v příjemném kolektivu. Možnost kariérního růstu a učit se novým věcem. Certifikace u ČNB v daném segmentu. Manažerské vzdělání a vzdělání v obchodních dovednostech.

Informace o pozici

  • SMS Finance, a.s.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 20.000 - 50.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: Dovolená, multisport karta, příspěvky na auto, NTB, mobil, kancelář
  • Vhodné pro: Absolventy SŠ, VŠ
  • Místo pracoviště: Nám. T. G. Masaryka 2433, 76001 Zlín