Nabídka práce > Office manager/ka (recepční)

Office manager/ka (recepční)

Náplň práce

Office manager/ka zajišťuje administrativní a provozní úkoly spojené s chodem výzkumné organizace. Je odpovědný/á zejména za:

• zajištění recepce organizace;
• administrativní podporu pro všechny zaměstnance;
• pravidelný reporting a přípravu podkladů pro pracovní jednání;
• podpůrné práce při přípravě projektových žádostí;
• další relevantní podpůrné a administrativní činnosti;
• kontakt s dodavateli a úřady

Požadavky

• SŠ/VŠ vzdělání – ekonomické zaměření velkou výhodou
• výborná znalost AJ
• pečlivost a zodpovědnost, preciznost, orientace na detail
• velmi dobrá znalost MS Office
• odolnost vůči stereotypu
• minimálně 3 roky praxe jako recepční/office manažer/ka

Nabízíme

• odpovídající finanční ohodnocení,
• týden dovolené navíc,
• 3 sick days,
• zajímavou a kreativní práci,
• příjemné pracovní prostředí,
• možnost karierního postupu,
• pracoviště v centru Prahy.

Další informace

Požadovaný termín nástupu: září 2021

Informace o pozici

  • INESAN, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Výborná znalost anglického jazyka
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: týden dovolené navíc, 3 sick days, zajímavá a kreativní práce, možnost karierního postupu, pracoviště v centru Prahy.
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Praha 8