Nabídka práce > Skladník/Skladnice

Skladník/Skladnice

Náplň práce

Příprava zboží k expedici dle objednávek
Příjem a zaskladnění zboží
Evidence vychystaného zboží
Zajišťování pravidelných inventur obalového materiálu
Spolupráce v týmu

Požadavky

Jste fyzicky zdatní, spolehlivý a máte chuť pracovat?
Chcete být u toho, jak rosteme a vymýšlíme nové projekty?
Jste manuálně zruční a máte praxi v řízení VZV ?

Nabízíme

Práci u úspěšného a významného zaměstnavatele
Dlouhodobé a stabilní zaměstnání
Systém benefitů (obědy nebo stravenky, penzijní připojištění, nákup produktů na internetu za zvýhodněné ceny a další)
Podnikové stravování přímo v areálu firmy
Zajímavé finanční ohodnocení
Možnost odborného a profesního růstu
Věrnostní dovolená

Informace o pozici

  • Hortim-International spol, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava, Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 22 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Stravenky, Závodní stravování, Penzijní připojištění atd.
  • Místo pracoviště: Kšírova 616/242, Brno