Nabídka práce > Pracovník výdejny zásilek a e-shopu

Pracovník výdejny zásilek a e-shopu

Náplň práce

-Výdej balíčků Zásilkovny (denně vydáte a přijmete stovky zásilek)
-Expedice e-shopových objednávek
-Prodej příslušenství k mobilním telefonům Pozice je vhodná i pro absolventy.

Požadavky

Požadujeme
Co opravdu požadujeme:
Příjemné a ochotné vystupování, komunikační schopnosti na vysoké úrovni, schopnost rychle se učit, dobrou znalost práce s počítačem a vyhledáním na internetu, pozitivní přístup.

Velkou výhodou (nikoliv však podmínkou) bude pokud:
Máte skvělou orientaci v oblasti mobilních telefonů a mobilního příslušenství.

Nabízíme

Nabízíme
Dlouhodobou spolupráci s možností kariérního růstu.
Atraktivní pracovní prostředí.
Místo výkonu práce: Litovelská 118, Olomouc
HPP

Informace o pozici

  • Codaruina, s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 17000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Olomouc