Nabídka práce > Skladník/řidič VZV

Skladník/řidič VZV

Náplň práce

Co budete dělat?
- Řídit retrak a plynový VZV
- Pracovat se čtečkou čárových kódů
- Řezat na formátovací pile
- Zaskladňovat doručený materiál na paletách dlouhých až 13 m
- Realizovat nakládku a vykládku nákladních a ostatních aut
- Vychystávat a připravovat materiál dle požadavků zákazníků
- Dodržovat bezpečnost a pořádek ve skladu

Požadavky

Co od Vás potřebujeme?
- Vzdělání – min. vyuční list
- Praxi s řízením retraku a plynového vozíku minimálně 2 roky (podmínkou)
- Praxi se čtečkou čárových kódů – výhodou, nikoliv podmínkou – rádi tě to naučíme
- Spolehlivost a samostatnost
- Dobrou fyzickou kondici
- Ochotu pracovat v chladném prostředí (sklad není vytápěný)
- Časovou flexibilitu – občas je potřeba do práce přijít dříve nebo z ní naopak odejít později
- Zodpovědnost za odvedenou práci
- Ochotu učit se novým věcem
- Nástup IHNED

Nabízíme

- Hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti
- Finanční ohodnocení 25000 – 29000 kč/měsíc + přesčasy, zákonné příplatky a bonusy
- Budeš trávit o týden víc na dovolené (25 dní)
- Přátelskou atmosféru
- Pouze ranní směnu (volné víkendy)
- Příspěvek na stravování

Informace o pozici

  • FTP Plastics, s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 25000 - 29000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: přípspěvek na stravenky, 5 týdnů dovolené, volné víkendy, jednosměnný provoz -ranní
  • Místo pracoviště: Areál Ferony, před Velkou Bystřicí