Nabídka práce > učitele/učitelku pro 2. stupeň s aprobací matematika, fyzika, informatika - samostatně nebo v kombinaci s jinou aprobací

učitele/učitelku pro 2. stupeň s aprobací matematika, fyzika, informatika - samostatně nebo v kombinaci s jinou aprobací

Náplň práce

ZŠ Bohutín, okres Příbram, přijme od školního roku 2021/2022 učitele/učitelku pro 2. stupeň s aprobací matematika, fyzika, informatika - samostatně nebo v kombinaci s jinou aprobací.

Požadavky

Kvalifikaci dle zákona č. 563/2004 Sb., čistý výpis z rejstříku trestů, zdravotní způsobilost.

Přihlášky obsahující životopis zasílejte nejlépe e-mailem. Zájemci vyhovující požadavkům budou pozváni na osobní pohovor.

Nabízíme

Nabízíme příjemné a přátelské pracovní prostředí, vstřícný kolektiv s možností osobního rozvoje, kolegiální podporu, možnost růstu a seberealizace, 12. platovou třídu, plat dle praxe a zkušeností, osobní příplatek, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou a další benefity z FKSP.

Dbáme na dobré vztahy mezi kolegy a pohodovou atmosféru.

Další informace

Vítáme kolegy, kteří chtějí vést žáky k přemýšlení, kreativitě, využívání metod RWCT, badatelství apod., mají vstřícný a pozitivní přístup k dětem, rodičům i kolegům, týmového ducha a ochotu dále se rozvíjet a vzdělávat.

Informace o pozici

  • Základní škola Bohutín, okres Příbram
  • Středočeský kraj
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: v rozsahu Kč 32 170,- až Kč 41 940,- dle praxe
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: příspěvek na stravování, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou a další benefity z FKSP
  • Místo pracoviště: ZŠ Bohutín 37