Nabídka práce > Zdravotní laborant/asistent

Zdravotní laborant/asistent

Náplň práce

- příprava a zpracování biologického materiálu
- obsluha laboratorní techniky
- práce s laboratorním informačním systémem

Požadavky

dokončený obor zdravotní laborant nebo laboratorní asistent

Nabízíme

zázemí stabilní a dlouhodobě fungující společnosti
6 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinu
po zkušební době možnost výběru z dalších benefitů (příspěvek na důchodové pojištění, na dovolenou, kulturu nebo možnost nákupu knih nebo zdravotních potřeb)
sportovní karty ActivePass, Multisport
podporu vzdělávání v oboru
pracovní doba pondělí - pátek, bez nočních služeb

Informace o pozici

  • AeskuLab k.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 6 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinu, sportovní karty ActivePass, Multisport
  • Vhodné pro: absolventy i uchazeče s praxí
  • Místo pracoviště: Praha 6 Evropská