Nabídka práce > Machr na výrobu plechovek

Machr na výrobu plechovek

Náplň práce

Pojď do toho s náma a rozbal to v partě výrobáků!
Umíš ladit stroje? Přidej se k první společnosti v České republice vyrábějící hliníkové plechovky pro pivovary a výrobce nealko nápojů z celého světa!

Brzy přijdeš na kloub tomu, jak se vyrábí produkt, který denně používají miliony lidí!

A co u nás budeš dělat?
- budeš obsluhovat a seřizovat strojní zařízení výrobní linky
- tvým úkolem bude starost o plynulý chod strojního zařízení a spolupráce při provádění údržby
- součástí práce je i provádění kontrolních činností v rámci výrobního procesu.

Požadavky

Spíše než vzdělání je pro nás u uchazčů důležitý jejich vztah k mechanice a zkušenosti s obsluhou strojního zařízení.
Hodit se vám budou znalosti ze střední školy nebo z vyučení na střední odborné škole.

Nabízíme

- základní nástupní mzda od 180 Kč / hod.
- příspěvek na dopravu 150 Kč / směna (vlastní auto nutností)
- stravenky v hodnotě 170 Kč / směna a jídelna na pracovišti
- příspěvek na penzijko 1 000 Kč / měsíc
- roční a mimořádné odměny
- 5 týdnů dovolené
- smlouva na dobu neurčitou
- další zajímavé benefity

Další informace

Více informací o společnosti a nabízené pozici nalezneš na www.ballcorp.eu/kariera, kde vyplň formulář zájemce o práci a přilož životopis.
Nebo životopis pošli na e-mail: prace@ball.com. Kontaktovat nás můžeš také telefonicky na 378 011 575.

Informace o pozici

  • Ball Beverage Packaging Cezch Republic s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 180 Kč / hodina + příplatky za víkendy, noční směny a svátky
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: příspěvek na dopravu 150 Kč/směna (vlastní auto nutností), stravenky v hodnotě 170 Kč/směna a jídelna na pracovišti, příspěvek na penzijko 1 000 Kč/měsíc, roční a mimořádné odměny, 5 týdnů dovolené, smlouva na dobu neurčitou a další zajímavé benefity
  • Vhodné pro: zručné zájemce se vztahem k technice, mechanice, obsluze strojních zařízení
  • Místo pracoviště: Dýšina 292