Nabídka práce > Výrobní dělnice (Česká Skalice/Chvalkovice): od 18 tis./měs.

Výrobní dělnice (Česká Skalice/Chvalkovice): od 18 tis./měs.

Náplň práce

- obsluha strojního zařízení, balení jednorázových zákrokových setů
- ruční, manuální práce
- 3 směny od pondělí do pátku (8 hod)
- NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!
- místo výkonu práce: Chvalkovice

Požadavky

- manuální zručnost
- ochotu pracovat ve směnném provozu
- pravidelnou docházku do práce

Nabízíme

- měsíční výdělek od 18 tisíc
- hodinová sazba 86 Kč/hod, po zkušební době navýšení na 93 Kč/hod, možnost dalšího navyšování dle odpracovaných měsíců
- výkonnostní prémie od 11,50 Kč/hod, po zkušební době navýšení na 12,50 Kč/hod
- 5 týdnů dovolené
- dotované stravování (jídlo pro zaměstnance za 26 Kč)
- příspěvek na dojíždění dle dojezdové vzdálenosti až 1000 Kč
- příplatky za mimořádné směny až 500 Kč
- smlouvu na hlavní pracovní poměr
- práci ve stabilní společnosti
- práci v čistém prostředí

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: min. ZŠ
  • Plat: od 18 000 Kč/měsíc
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, odměna za mimořádné směny
  • Vhodné pro: absolventi, ženy
  • Místo pracoviště: Chvalkovice