Nabídka práce > PEČOVATEL/KA V NĚMECKU

PEČOVATEL/KA V NĚMECKU

Náplň práce

Celodenní péče o seniora s různým typem zdravotního stavu v domácím prostředí.
Součástí péče může být běžný úklid, vaření, fyzická péče o seniora (pomoc s hygienou, péče o postel, polohování, přenos na vozík apod.), doprovod k lékaři, vycházky a volnočasové aktivity, popřípadě noční dohled.
Naši pečovatelé nevykonávají žádné zdravotnické úkony v rozsahu kompetencí, které přísluší zdravotním sestrám nebo bratrům.

Požadavky

Hledáme někoho:
? kdo je zdravotní pracovnice/ík, pracovnice/ík sociální péče
nebo "jen" někdo, kdo má zkušenost s domácí péči o osobu blízkou
(klienty přiřazujeme dle zkušeností, dovedností a schopnosti zvládnout daný rozsah a obtížnost péče)
? kdo umí německy na komunikativní úrovni (denní komunikace s klientem rodinou a okolím. Úroveň B1 a B2 opravdu nutná!!!
? někdo, kdo je vstřícný, empatický, má pochopení pro stáří a nemoc.
? někdo, kdo ví, jak je tato práce často náročná, přesto ji dělá co nejlépe a nebojí se.
? někdo, komu slova jako důstojnost, ohleduplnost, pomoc a péče nejsou cizí.
? někdo, kdo se nebojí vycestovat za prací do Německa nebo už tam byl

Nabízíme

? Pracujte v jedné z předních společností s mezinárodním zastoupením, která se specializuje na práci pro pečovatelky a pečovatele u klientů v domácím prostředí po celém Německu již od roku 2004.
? Dlouhodobá, legální a bezpečná práce na turnusy v Německu.
? Více než 200 nových pracovních příležitosti každý měsíc.
? Ověřené rodiny s pozitivními referencemi od našich pečovatelů.
? Práce na pracovní smlouvu nebo německou živnost
? Možnost zajistit si stabilní, pravidelný a doceněný příjem.
? Zajímavý výdělek dle náročnosti poskytované péče a němčiny
? Ubytování, strava a doprava zdarma.
? Možnost práce ihned a bez zprostředkovatelských poplatků.
? Profesionální servis a pomoc podobu celé doby spolupráce.
? Zorganizování cesty do rodiny klienta našimi specialistkami.
? Vždy dbáme na soulad mezi klientem a pečovatelem.
? Příjemný a ochotný personál naší společnosti, na který se můžete kdykoliv během práce obrátit a spolehnout.

Další informace

Covidový bonus 100 Euro
Velikonoční bonus až 250 Euro
...je vyhlášen na měsíc Březen a Duben.

V souvislosti se špatnou ekonomickou situací, kterou spoustu uchazečů prochází jsme se rozhodli vytvořit podporu v podobě vyplacení zálohy až 300 Euro po deseti odpracovaných dnech!
V souvislosti s tím, že nabízíme ubytování, stravu a dopravu zdarma....nepotřebujete k vycestování žádnou velkou finanční rezervu.

Informace o pozici

  • Martina Vrublová SunSet MSH
  • Zahraničí
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Německý jazyk B1 B2
  • Plat: dle náročnosti práce a úrovně německého jazyka
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: ubytování a strava zdarma, doprava na pracoviště zdarma, jednorázový Covid bonus 100 Euro, jednorázový velikonoční bonus až 250 Euro (obojí v první výplatě)
  • Vhodné pro: pro ženy, muže i studenty s profesionální praxí pečovatele nebo se zkušeností s péči o někoho blízkého
  • Místo pracoviště: celé Německo