Nabídka práce > Vedoucí realizace / stavbyvedoucí

Vedoucí realizace / stavbyvedoucí

Náplň práce

Ve společnosti A4 group s.r.o. se specializujeme na komplexní služby (od projektové dokumentace po samostatnou realizaci a následný servis) v oborech: vodovod, kanalizace, plynovod, vytápění, VZT a chlazení. Jsme odborníky v oblasti úprav hydrauliky otopných a chladicích systémů, využíváme moderních technologií a alternativní zdroje a tím pomáháme snižovat energetickou náročnost objektů. V současné době hledáme schopnou posilu na pozici:
VEDOUCÍ REALIZACÍ – oblast TZB
• V oblasti TZB se cítíte jako ryba ve vodě?
• Zvládáte dobře „papíry“, komunikaci i technickou stránku věci?
• Chcete dostat příležitost vést samostatně vlastní oblast?
• Dokážete najít rychle jednoduchá řešení?
• Záleží Vám na perfektně odvedené práci?
Pokud ano, možná hledáme právě Vás!

Výsledkem Vaší práce bude:
• Včas a kvalitně dokončená a předaná stavba (topení, voda, kanalizace, plyn)

Požadavky

Co je potřeba?
• Technické vzdělání (zaměření na TZB nebo ochota se to naučit)
• ŘP sk.B a ochota cestovat
• Touhu nezakrnět a chtít se dále profesně zdokonalovat
• Prokazatelné výsledky ve Vašich dosavadních aktivitách (práce, brigáda, praxe)

Nabízíme

Co bude na oplátku?
• Pokud si Vás vybereme, stanete se pravou rukou vedení společnosti
• Plánujeme další růst společnosti a Vy se budete přímo podílet na vytvoření vlastního týmu – budete si vybírat s kým budete pracovat
• Budete koordinovat projekty různé technické specifikace – často se dostaneme k opravdu zajímavým projektům
• Vaše práce za Vámi bude vidět
• Podpoříme Vás v další odborné i osobnostní kvalifikaci
• Za dobře odvedenou práci se náležité odměně rozhodně nevyhnete

Další informace

Troufáte si na tuto pozici? Pokud ano, klikněte na tlačítko "Odpovědět." Určitě Vás budeme dále kontaktovat.

Informace o pozici

  • A4 group s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravenky, služební vůz, služební telefon + tarif
  • Místo pracoviště: Brno