Nabídka práce > Hlavní inženýr projektu

Hlavní inženýr projektu

Náplň práce

• Vedení projektů a týmu spolupracovníků, jejich motivace a rozvoj
• Řízení časového harmonogramu projektu včetně nákladů
• Odpovědnost za kvalitu zpracování projektu
• Nehledáme supermana, ale kolegu

Požadavky

• VŠ vzdělání stavebního směru, autorizace výhodou
• Zodpovědnost, aktivní přístup k práci, dobré komunikační a organizační dovednosti
• Zkušenost se zpracováním prováděcích dokumentací
• Minimálně 5 let praxe v řízení projektů
• Aktivní znalost anglického jazyka vítána
• Systémové a analytické myšlení
• Autocad, Microsoft Office, BIM výhodou

Nabízíme

• Zajímavou a perspektivní práci
• Pružnou pracovní dobu
• Zázemí a podporu společnosti s dlouholetou tradicí
• Motivující finanční ohodnocení
• Profesionální a přátelský kolektiv
• Nekorporátní prostředí, pracovní benefity, útulnou kancelář
• Atraktivní lokalitu pracoviště s dobrou dopravní dostupností
• Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů

Další informace

Baví Tě spolupodílet se na projektech, které mění tvář Prahy a okolí? Je stavařina Tvou zálibou? Pokud se domníváš, že je tato nabídka ta správná, pak Tě rádi přivítáme v našem týmu!

Informace o pozici

  • Atrea spol. s r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: český jazyk, znalost anglického jazyka vítána
  • Plat: dle dohody
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Naše architektonická a projekční kancelář s mnohaletou tradicí hledá vhodného kandidáta/tku na pozici hlavního inženýra projektu, vedoucího pracovní skupiny.
  • Místo pracoviště: Praha 4