Nabídka práce > Skladový operátor

Skladový operátor

Náplň práce

Výpomoc při procesech ve skladu a při expedici
Vykládka zboží a závoz na pozice dle plánu
Odpovědnost za správný stav materiálu a komponentů ve skladu a za manipulaci s nimi
Kontrola přiděleného zařízení a co nejefektivnější snižování chybné manipulace s materiálem, komponenty a skladovým zařízením
Práce s paletovým vozíkem, řízení VZV
Informovat o nefunkčnosti a poškození veškerých skladových zařízení

Požadavky

Ukončené SOU/SŠ vzdělání
PC uživatelsky
Manuální zručnost
Řidičský průkaz skupiny B
Řízení VZV
Zodpovědnost, pečlivost a aktivní přístup k práci
Praxe alespoň 1 rok na obdobné pozici výhodou

Nabízíme

stabilní zázemí společnosti
odpovídající platové ohodnocení
úvodní zaškolení samozřejmostí
firemní stravování (plně hrazeno zaměstnavatelem)

Další informace

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu pavel.knap@knapcz.cz. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat. Společnost KNAP INDUSTRIETECHNIK s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Informace o pozici

  • Knap Industrietechnik s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: příjemné, stabilní pracovní prostředí, odpovídající platové ohodnocení, firemní stravování hrazeno zaměstnavatelem
  • Místo pracoviště: Liberec-Vratislavice nad Nisou