Nabídka práce > Vývojový chemik doplňků stravy

Vývojový chemik doplňků stravy

Náplň práce

Primární náplní Vaší práce bude vývoj doplňků stravy. Znalost legislativy týkající se doplňků stravy. Budete komunikovat s dodavateli surovin. Také se budete podílet na zakázkové výrobě komunikací se zákazníky (převážně emailem) při řešení složení nových produktů. Dále Vaší náplní práce bude připravování směsí přímo ve výrobě.

Požadavky

Co k této práci bezpodmínečně potřebujete?
Chemické vzdělání (minimálně středoškolské)
Samostatnost a schopnost organizovat si práci
Zodpovědnost a pečlivost
Znalost angličtiny výhodou
Fyzicky náročnější práce při manipulaci se surovinami přímo ve výrobě
Základní znalost práce na PC (Word, Excel, vyhledání informací na internetu)
Řidičský průkaz skupiny B
…vše ostatní Vás rádi naučíme.

Nabízíme

Co získáte?
Práce v malé, progresivní, české firmě
Skvělý pracovní kolektiv
Stravenky
Služební telefon, notebook

Informace o pozici

  • Rino Pharma s.r.o
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 30-35000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Koryčany