Nabídka práce > Konzultant/asistent

Konzultant/asistent

Náplň práce

Hledám mladého ambiciózního člověka, který by se chtěl věnovat vedení a práci s lidmi. Jednalo by se o úzkou spolupráci a stínování mých činností v managementu, přičemž v ideálním případě by tuto práci z části převzal. Náplní je především zajišťování chodu týmu, školení a související administrativa. Jedná se o ideální praxi ke studiu managementu či ekonomie podnikání. Vše je o osobní domluvě.

Požadavky

Chuť učit se novým věcem, schopnost jednání s lidmi, podnikatelskou mysl, studium VŠ výhodou, maturita nutností.

Nabízíme

Pravidelné vzdělání v oboru, teambuildingové akce, skvělý kolektiv, praxe ke studiu, flexibilní pracovní doba

Informace o pozici

  • Marek Novák
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 150-250kč/h
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Pravidelné vzdělání v oboru, teambuildingové akce, skvělý kolektiv, praxe ke studiu, flexibilní pracovní doba
  • Místo pracoviště: Ostrava