Nabídka práce > Instalační manažer

Instalační manažer

Náplň práce

Hledáme instalačního manažera, který bude řídit a zajistí rozvoj instalační sítě v České republice a na Slovensku. Bude realizovat školení instalačních techniků a jejich certifikace, včetně hledání servisních partnerů. Vytváření procesů, podpora vývojového týmu a řízení implementací systému je nedílnou součástí pracovní náplně. Pro řízení a organizaci budete používat naše ERP, které značně snižuje nároky na administraci. Také vás budeme potřebovat na plánování, komunikaci s klienty, kontrolu dodaných produktů a hlídání kvality.

Požadavky

Požadujeme následující kvalifikaci:
• Znalosti základních MS office nástrojů (Word, Excel, Outlook)
• Řidičský průkaz B
• Min. vyhláška č. 50 § 5
• Základní znalost anglického jazyka (němčina nebo pokročilá AJ výhodou)
• Zkušenosti s řízením dodavatelů, nebo podobné zkušenosti s vedením týmů
Očekáváme, že budete:
• Samostatný s tahem na branku
• Schopný řešit situace sám a nést za řešení odpovědnost
• Pro klientsky orientovaný, se silným zaměřením na detail, schopný poradit zákazníkům i dodavatelům
• Trpělivý a schopen zachovat chladnou hlavu v náročných situacích
• Přinášet nové poznatky z terénu a pomáhat nám zlepšovat produkt.
• Orientovaný na výkon, za který Vás velmi rádi a s nadšením odměníme

Nabízíme

Na základě vašich zkušeností, schopností a osobních ambicí
vám rádi nabídneme:
• OD 35 000 CZK do 50 000 CZK měsíčně OSVČ. Služby budou fakturovány na základě odvedené práce.
• Roční bonusy na základě osobního výkonu a výkonu společnosti.
• Předpokládáme, že máte svůj telefon a notebook (pokud ne, informujte nás prosím, společně vyřešíme).
• Auto

Další informace

Moistureguard www.moistureguard.cz je technologický startup z Českého vysokého učení technického (ČVUT) a Výzkumného centra pro energeticky účinné budovy (UCEEB). Jsme jediná společnost nabízející komplexní systém měření stavebních konstrukcí a monitoring kritických prvků konstrukce.
Naším cílem je v roce 2021 dokončit expanzi v České republice a vstoupit na zahraniční trhy v Rakousku a Slovinsku. Do roku 2022 bude náš systém pokrývat trhy v Německu a v zemích Skandinávie. Aktuálně rozšiřujeme tým instalací a servisu, vývoje HW, vývoje SW a obchodu.

Informace o pozici

  • Moistureguard s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ B2, NJ výhodou
  • Plat: 35 000 - 50 000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Svinaře, Halouny