Nabídka práce > Příjemná brigáda převážně z domu s možností vydělat až 20.000 Kč měsíčně

Příjemná brigáda převážně z domu s možností vydělat až 20.000 Kč měsíčně

Náplň práce

komunikace se zákazníky prostřednictvím sociálních sítí
nabízení produktů on-line nebo prostřednictvím letáků
uzavírání obchodních partnerství
výroba propagačních materiálů

Požadavky

příjemné vystupování, spolehlivost, věk minimálně 17 let
zájem budovat si ,,vlastní propagaci´´ přes internet na sociálních sítích nebo formou letáků
zájem o některý z oborů (výživa a zdravý životní styl, péče o pleť, základní znalost cannabis produktů)
účast při firemních on-line schůzkách

Nabízíme

časovou flexibilitu / vhodné také pro studenty a matky na mateřské
odborné zaškolení zdarma
možnost ovlivnit si výši svého příjmu

Další informace

ze začátku je nutná drobná investice díky, které můžete začít podnikat z domu. Investujete do své vlastní budoucnosti.

Informace o pozici

  • NetworkPlanet s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama, Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 250 Kč - 20.000Kč
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Mladé lidi, studenty, matky na mateřské
  • Místo pracoviště: Váš domov a jeho okolí