Nabídka práce > Obchodní zástupce – správa firemních zákazníků

Obchodní zástupce – správa firemních zákazníků

Náplň práce

Práce s klienty, zákaznický servis na pobočce, vyřizování požadavků firemních zákazníků, příprava obchodních nabídek, servis a podpora stávajících a nových klientů, reporting a související administrativa. Možnost budování vlastního obchodního týmu s plnou pomocí - schopnost motivovat a vést tento tým.

Požadavky

Samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita, pozitivní přístup, komunikativnost, řidičské oprávnění sk. B, práce s PC. Preferujeme osobnost se zkušenostmi s obchodní činnosti, ale i bez zkušeností v dané oblasti – zaškolíme.

Nabízíme

Karierní program. Propracovaná vzdělávací akademie. Poradový systém, info meetingy, teambuldingy, dny s centrálou.

Informace o pozici

  • David Obruča
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: Hrudá mzda 20 000,- až 50 000,-
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: nám. Míru 350/2a, 767 01, Kroměříž