Nabídka práce > VÁZANÝ ZÁSTUPCE PRO ZEMĚDĚLSKÉ POJIŠTĚNÍ

VÁZANÝ ZÁSTUPCE PRO ZEMĚDĚLSKÉ POJIŠTĚNÍ

Náplň práce

Hlavní zodpovědnosti:
- Kompletní makléřský servis zemědělského pojištění
- Celkové vedení agendy pojištění podle platné legislativy
- Zastupování klienta v případě škodní události a její likvidace
- Aktivní vyhledávání nových akvizic
- Uzavírání pojistných smluv

Požadavky

- Odborná zkouška - Distribuce velkých pojistných rizik
- Zkušenosti v zemědělském oboru, znalost zemědělského pojištění velkou výhodou
- Prvotřídní péče o klienta
- Obchodní schopnosti, pečlivost a systematická práce
- Ochota dále se vzdělávat v oboru

Nabízíme

Zázemí firmy s vynikajícími referencemi v zemědělském pojištění
- Podpora nejvyššího vedení firmy v začátcích a při jednáních s klíčovými klienty
- Výhodný provizní systém
- Čerpání následné provize v případě ukončení aktivní činnosti nebo odchodu do důchodu
- Práce v přátelském kolektivu s rodinnou atmosférou

Další informace

Nástup možný ihned.

Životopisy s průvodním dopisem zasílejte do 5. 3. 2021. Do předmětu mailu uveďte VÁZANÝ ZÁSTUPCE

Informace o pozici

  • ITEAD a.s.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Brno