Nabídka práce > ZAKÁZKÁŘ

ZAKÁZKÁŘ

Náplň práce

Do svého týmu hledáme ZAKÁZKÁŘE, který bude po zaškolení samostatně administrovat veřejné zakázky a poskytovat veřejným zadavatelům (našim klientům) metodickou podporu v této oblasti.

Požadavky

Aneb co je Vaší výhodou:
- právní vzdělání
- dobrá znalost fungování veřejné správy, především specifik menších obcí
- praxe v samosprávě
- znalost zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
- pozitivní vztah k problematice menších obcí, venkova a regionů, případně školství
- znalost práce s G Suite
- ochota se dále vzdělávat

Nabízíme

- Nástup dle domluvy
- Zajímavou a různorodou agendu v oblasti veřejného zadávání
- Jednání s příjemnými lidmi (našimi klienty jsou až na výjimky pouze starostky a starostové)
- Plný či částečný úvazek na HPP (ve zkouškovém období Vám vyjdeme vstříc, abyste mohli splnit své studijní povinnosti)
- Kancelář v centru Prahy, pružná pracovní doba i možnost home office (kromě jednání u klientů a pravidelných schůzek lze pracovat odkudkoli)
- Pracovní počítač, telefon
- Pravidelná školení a přístup k odborné literatuře

Další informace

Více informací naleznete na našem webu: https://www.smscr.cz/cz/2486-nabidka-pracovnich-pozic

Informace o pozici

  • SMS-služby s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Právní služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 33000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: studenty, čerstvé absolventy, ty, kteří se zajímají o oblast veřejného zadávání
  • Místo pracoviště: Kancelář v Praze, možnost práce z domova