Nabídka práce > PROJEKTOVÝ MANAŽER/KALKULANT

PROJEKTOVÝ MANAŽER/KALKULANT

Náplň práce

• Komunikace a styk se stávajícími zákazníky, péče o zákazníky
• Tvorba a zpracování cenové nabídky (kalkulace) dle poptávek zákazníků
• Kontrola přijatých objednávek (termíny, ceny) od obchodních partnerů
• Hledání nových obchodních příležitostí, zákazníků, zakázek, projektů
• Tvorba a řízení propagace firmy
• Spolupráce s externími dodavateli
• Poskytování kompletního zákaznického servisu, příprava podkladů pro uzavírání obchodních smluv
• Provádění marketingových analýz, průzkum trhu
• Zajišťování obchodní agendy společnosti v rámci tuzemského trhu a zahraničního

Požadavky

• Středoškolské vzdělání technického zaměření, VŠ technického směru výhodou
• Znalost čtení technické a výkresové dokumentace
• Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
• Praxi v oboru min. 2 roky – řízení projektů, obchodní činnost
• Výhodou zkušenosti s vedením výroby a znalost problematiky dodávek do aut.prům.
• Počítačové dovednosti – AutoCad, pokročile MS Office, informační systém
• Zodpovědnost, důvěryhodnost, důslednost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, dobré organizační a
komunikační schopnosti, příjemné vystupování
• Schopnost pracovat v týmu i samostatně
• Nástup dohodou

Nabízíme

• Pozici v české firmě se 70 zaměstnanci, která chce být jedničkou na trhu ve výrobě lisovaných a svařovaných dílů
• Firemní prostředí, které podporuje otevřenou komunikaci
• Firemní kulturu, která podporuje udržení životní rovnováhy
• Zkušenosti v automotive v nejzajímavějším oddělení firmy
• Mzdu dohodou dle kvalifikace, praxe a výsledků
• Motivační odměny nebo růst mzdy za vlastní iniciativu při rozvoji svých znalostí a dovedností v rámci pracovní
pozice
• Kvartální odměny za docházku ve výši až 2 500,- Kč
• Tři až pět dnů dovolené navíc ročně po jednom odpracovaném roce
• Příspěvek na podnikové stravování ve výši 50%
• Příspěvek na penzijní připojištění dle délky působení ve firmě od 100,- Kč do 500,- Kč měsíčně
• Pracoviště 5 min. chůze od hlavního vlakového nádraží v Třinci, s dobrou dostupností také autem nebo
autobusem
• Možnost se aktivně vzdělávat nejen v oboru, ale i v osobním růstu

Informace o pozici

  • PressMetal-CZ
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Kvartální bonus za docházku ve výši 2 500 Kč, 3-5 dní dovolené navíc po jednom odpracovaném roce, příspěvek na stravné ve výši 50%
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Třinec