Nabídka práce > Skladník

Skladník

Náplň práce

- Příjem a naskladňování zboží.
- Výdej zboží a příprava zboží pro expedici.
- Po zaškolení strojní tónovaní barev.
- Kontakt se zákazníkem při vyřizování objednávek.
- Součástí výkonu pracovní pozice je fyzická práce a manipulace se zbožím.

Požadavky

- Bezúhonnost.
- Znalost práce s PC.
- Zvládání procesů příjmu a výdeje zboží.
- Pozitivní přístup k lidem, komunikační schopnosti a příjemné vystupování.
- Samostatnost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení.
- Ochotu rychle se učit.
- Praxe, znalost a zkušenosti v oboru nátěrových hmot výhodou.

Nabízíme

- Práci v příjemném mladém kolektivu.
- Zaškolení v IS Pohoda a skladových terminálech.
- Zaškolení na tónovacích strojích.
- Práci na HPP, po zaškolení plat 18 000 Kč čistého.
- Možnost přesčasů.
- Dodatečné ohodnocení závislé na Vašem pracovním nasazení a pracovních výsledcích.
- Každoroční zvýšení základní mzdy.

Informace o pozici

  • 1.Nejlevnější Barvy.CZ s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava, Obchod a prodej,
  • Plat: po zaškolení 18 000 Kč čistého
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Svědomité a pracovité uchazeče, kteří hledají dlouhodobé zaměstnání.
  • Místo pracoviště: Drnovská 36